Göğüs Bakımında Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

'Göğüs (Meme) Bakımı' forumunda Carolin tarafından 27 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Carolin

  Carolin Well-Known Member

  • Göğüsleriniz için önemli faktör sutyen seçimidir. Birçok kadın göğüslerinin dik ve dolgun görünmesini istediği için destekli sutyen kullanmaktadır. Bu geçici bir durum ise uygun olabilir fakat sürekli kullanım da destekli sutyenle hem rahatsız edici hem de sağlıksız olacaktır. Evde mümkünse sutyen kullanmayın. Sutyen kullananların sutyen kullanmayanlara göre daha çok meme kanserine yakalandığı bilinmektedir. Bu yüzden evde ya hiç sutyen kullanmayın ya da yarım atlet şeklinde sutyen kullanın. Bu sizin sağlığınız için çok önemlidir.
  • Göğüslerinizi dikleştirmek ve büyütmek istiyorsanız düzenli olarak göğüs masajı yapın. Göğüs masajı ile göğüsler dikleşmekte ve dolgunlaşmaktadır. Bu yöntem ile birçok kadın göğüslerini büyütmüştür. Sizde bu yöntemi kullanarak hem göğüslerini büyütmüş olursunuz hem de güzel bir göğüs bakımı yapabilirsiniz.
  • Göğüsünüz için küçük ya da büyük bir sutyen tercihinde bulunmayın. Bu hem estetik açısından hoş bir görünüm sağlamayacak hem de sağlığınız için çok tehlikeli olacaktır.
  • Göğüs sağlığı için yapabileceğiniz en güzel şey göğüs kaslarına yönelik olarak yapabileceğiniz egzersizlerdir. Göğüs egzersizlerini devamlı olarak yaparak hem daha dik hem de daha dolgun göğüslere sahip olabilirsiniz. Estetik ameliyat haricinde görünen göğüsler hep spor yardımı ile şekillenmektedir başka hiçbir yöntem spor kadar etkili olmaktadır. Bu yüzden mümkün olduğu kadar göğüs egzersizlerine zaman ayırın. Göğüsleriniz için yapacağınızın en etkili egzersiz şınav hareketi olacaktır.
   

Bu Sayfayı Paylaş