Idrar Yolu Enfeksiyonu Tedavisi

'Üroloji / İdrar Yolları Hastalıkları' forumunda Carolin tarafından 25 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Carolin

  Carolin Well-Known Member

  İdrar yolu enfeksiyonu bitkisel tedavisi için, bu rahatsızlığa iyi gelen bitkiler hangileridir ve bu bitkiler nasıl kullanılır sizler için açıkladık. İdrar yolu enfeksiyonu doğal tedavi yöntemlerini denemek isteyenler, güvenle aşağıda yer alan kür tarifini uygulayabilirler. Sorununuz geçene kadar uygulayacağınız bu kür tarifi ile, büyük bir rahatlık yaşayacaksınız. Sizi muzdarip eden idrar yolu enfeksiyonunun doğal tedavisi için tavsiye edilen kür tarifi sizlerle.

  İdrar yolu enfeksiyonu nasıl anlaşılır?

  İdrar yolu enfeksiyonuna yakalandığınızı anlamak için şu belirtileri yaşamanız gerekiyor. İşte, idrar yolu enfeksiyonu belirtileri:
  • İdrar yaparken yanma hissi
  • İdrar yapmada zorlanma
  • Karın ve kasıklarda ağrı
  • Ateşlenme
  • Halsiz kalma
  • Bulantı
  • Genel bir kırıklık hissi


  İdrar Yolu Enfeksiyonu Doğal Tedavi Yöntemleri


  * Elma suyu ve kızılcık suyu enfeksiyon sorunlarına çok iyi gelmektedir. Bu iki bitki suyunu karıştırın ve çok güçlü bir enfeksiyon ilacı elde edin. Aynı miktarlarda karıştırılan elma suyu ve kızılcık suyu karışımı düzenli olarak içilmelidir.

  * Beş adet lotus yaprağı, beş adet pembe gül yaprağı bir bardak suyun içine kaynatılmalı, ılımaya bırakılmalı ve süzülerek içilmelidir. Bu karışımda idrar yolu enfeksiyonunun doğal tedavi yöntemlerinden bir tanesidir.

  * İdrar yolu enfeksiyonuna iyi gelen bir diğer tarif ise şöyledir: 1 tatlı kaşığı karbonatı bir bardak suya koyun ve bu solüsyonu her gün günde bir kez için.

  * İdrar yolu enfeksiyonu doğal tedavisi için sık sık tuvalete gidilmelidir. Böylece idrar yolları temizlenmiş olur. İdrar oranını artırmak için ise 1 bardak suda kişniş tozu kaynatın, bunu günde 2 kez için.

  * Havuç tohumunu ya çiğ olarak yiyin ya da 1 bardak suda bu tohumları kaynatarak, suyunu süzüp için.
  Konunun tam halini okumak için tıklayın.
   

Bu Sayfayı Paylaş