Rüyada büyü yapıldığını görmek

Elti

Tanınmış Üye
Katılım
2 Eylül 2017
Mesajlar
1,368
Yaş
26
Konum
Etiler, İstanbul
Rüyada büyü yapıldığını görmek, rüya sahibi için büyük bir uğursuzluk yaşanacağı anlamına gelir. Şanssızlığa düşmeye, kısmetlerinden geri kalmaya, nazarlara gelmeye, belalardan ve kazalardan korunamaz olmaya işaret eder ve rüya sahibinin hayatında kötülüklerin kol gezeceği şeklinde yorumlanır. Üzüntü, sıkıntı, zorluk, dert ve keder olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Büyü Yapıldığını Öğrenmek
Rüya sahibinin yıkılacağı ve gözyaşı dökmesine neden olacağı bir olay yaşayacağına ya da böyle bir haber alacağına veya bu şekilde bir söz işiteceğine alamet eder. Kişi, uzun süre etkisinden kurtulamayacağı bir gerçekle yüz yüze gelecek demektir.


Rüyada Büyü Yapıldığını Anlamak
Rüyayı gören kişinin yaşayacağı melanetli olayların kendisine önceden ayan olacağına ve deyim yerindeyse rüya sahibinin korktuğunun başına geleceğine rivayet edilir. Kişi, iç güdülerinin güçlü olması sayesinde bazı şeyleri önceden hissedecektir diye yorumlanır.

Rüyada Kendine Büyü Yapıldığını Görmek
Bu rüyada ne yazık ki hayırlara delalet etmez. Kötü günler yaşamaya, hayal kırıklığına uğramaya, başarısız olmaya, zamanında düşünmeden atılan adımların ya da yapılan hareketlerin ceremesini çekmeye ve mutsuz olmaya tabir edilir.

Rüyada Büyü Yapılması
Rüya sahibinin sonradan pişman olacağı ve uzun bir süre kendini affedemeyeceği işler yapacağına işaret eder. Kişinin, zayıf olduğu bir dönemde nefsine yenilerek hoş olmayan olayların içinde bulunacağına ve daha sonra da hatasını fark ederek kendine çok kızacağına yorulur.


Rüyada Büyü Yaptığını Görmek
Rüyayı gören kişinin kasıtlı olarak yapacağı bir yanlışın ortaya çıkması nedeni ile çok zor günler yaşayacağına ve bu durumun başını ağrıtacağına alamet eder.

Rüyada Büyü Görmek
Üst üste yapılacak hatalara ve düşülecek yanlışlara tabir edilir. Haksızlık ve hile yapma gafletine düşmeye rivayet edilir.
 
Üst